Новостройки: Шевченківський район

ЖК Шоколад

  • Класскомфорт
  • Адресвул. Шевченка, 80
  •  

Новобудови. Шевченківський район Львова

Шевченківський район займає центрально-північну територію міста й охоплює такі місцевості, як: Голоско, Рясне, Замарстинів, Гаврилівка, смт Брюховичі, Збоїща, Підзамче, Клепарів. Центром району є проспект Чорновола, що переходить у вулицю Гетьмана Мазепи. У західній частині…

Читать полностью

Новобудови. Шевченківський район Львова

Шевченківський район займає центрально-північну територію міста й охоплює такі місцевості, як: Голоско, Рясне, Замарстинів, Гаврилівка, смт Брюховичі, Збоїща, Підзамче, Клепарів. Центром району є проспект Чорновола, що переходить у вулицю Гетьмана Мазепи. У західній частині розташована вулиця Шевченка, а у східній — вулиця Богдана Хмельницького, що тягнеться від виїзду до історичного центру Львова.

На території Шевченківського району розташована велика кількість підприємств машинобудівної, хімічної, харчової, радіотехнічної промисловості. Окрім заводів, працює понад 10 навчальних закладів та майже півсотні відділень освіти.

У роки незалежності житлове будівництво практично не велося. Й лише у останні кілька років почали з’являтися сучасні новобудови у Львові у Шевченківському районі. Слід зазначити, що крім споруд, у цій місцевості є безліч скверів та парків, зокрема парк ім. 700-річчя Львова. У ньому люблять відпочивати не лише місцеві жителі, а й гості західної столиці України.

Обирайте житло собі до вподоби серед усіх новобудов Львова Шевченківського району — та інвестуйте у своє майбутнє!

Свернуть

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных

Коттеджи от 146 м2 КГ Comfort Life Villas