Техсервис

4 новостройки

Будівельна компанія “Група ТЕХСЕРВИС” – створена відносно недавно командою професіоналів і прагне диктувати нові тренди в будівництві багатоквартирних будинків.Нашим пріоритетом є якість, тому на всіх стадіях будівництва ми використовуємо тільки нові сучасні енергозберігаючі матеріали та високотехнологічне обладнання. Тому наше житло відповідає всім необхідним стандартам якості.

ВУЛ. 600 - РІЧЧЯ, 66А

Правильний вибір

1 новостройка

ЖБК «Правильний вибір» був заснований групою компаній ПП «Мегапрогресс» і ПП «Правильний вибір» в 2015 році. Колектив компанії складається з досвідчених професіоналів. У яких позаду 28 мільйонів 8 тисяч покладеного цегли, оштукатурений 5 мільйонів квадратних метрів, залитих 48 тисяч кубометрів бетону.

ул. Монастырская 41 (Володарского)

Поділлябудінвест

2 новостройки

Будівельна компанія “ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ” виконує роботи різного ступеня складності від землевідводу та розробки проектів до введення об’єктів в експлуатацію з усіма комунікаціями. Окрім квартир в багатоповерхівках та котеджах пропонуємо також комерційну нерухомість-кафе, магазини, офіси, склади і т.д.Квартира від забудовника в Вінниці – це “ПОДІЛЛЯБУДІНВЕСТ”.

Красноармейская 16а

Особняк-К

1 новостройка

Компания “Особняк-К” – новый стандарт качества в строительстве современного жилья. Начиная с 2010 года застройщик “Особняк-К” осуществляет деятельность в сфере строительства.

ул. П. Запорожца, 46-А

Особняк Центр

2 новостройки

Будівельне підприємство ПП «Особняк Центр» було засноване у 2006 році. За час функціонування були збудовані одноповерхові та багатоповерхові споруди приватного призначення.

ул. Ватутина 18а

Концерн Поділля

2 новостройки

Концерн «Поділля» – лідер будівництва Вінниччини. Початок майбутній справі було покладено в 1986 році, коли була створена компанія «БМУ-3». Введено в експлуатацію 8 житлових будинків на 803 квартири загальною площею 48,3 тисяч квадратних метри. Зокрема «родзинкою» мікрорайону стали дві новобудови на 298 квартир (19,8 тисяч квадратних метрів житла).

ул. Зодчих, 24

Каскад-Будінвест

2 новостройки

ТОВ “Каскад-Будінвест” стрімко зростає і розвивається в напрямку виробничого і цивільного будівництва. За 11 років ефективної діяльності компанія накопичила величезний потенціал і досвід у співпраці з багатьма українськими і зарубіжними партнерами і клієнтами.

ул. Айвазовского, 10

Династия

1 новостройка

Компанія «Династія» розпочала свою історію з 2010 року. Компанія «Династія» веде будівництво об’єктів різного рівня: від економ до преміум класу. Наша мета – бути лідером на ринку. Ми збільшуємо кількість наших проектів і розробляємо нові.

просп. Коцюбинского 7

Застройщики…

Читать полностью

Застройщики Винницы.

Свернуть

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных

Скоро старт продаж, самые выгодные цены сейчас! ЖК «Riverside»