Компания «Интергал-Буд»

27 новостроек

Компания «Интергал-Буд» была основана в 2003 году во Львове. Сегодня это один из крупнейших девелоперов Украины. За 12 лет существования фирма заслужила безупречную репутацию и заняла лидирующие позиции на отечественном рынке недвижимости. За годы своей деятельности она реализовала более полусотни проектов в сфере коммерческой и жилой недвижимости. «Интергал-Буд» работает в Киеве, Львове и других городах, а дома этого застройщика получают множество положительных отзывов на различных форумах.

Проекты

Компания «Интергал-Буд» ориентируется в своей работе на успешный европейский опыт и участвует в социальных программах. Девелопером было введено в эксплуатацию и подарено городу несколько детских садиков, спортивных комплексов и игровых площадок, а также благоустроена часть парка “Победа” в столице.

В Киеве компания реализовала и продолжает реализовывать значительное количество объектов: ЖК “Парковые озера”, строительный гипермаркет, торговый центр “Полярный”, ЖК “Яскравый”, ЖК “Малахит”, жилые дома “Лукьяновский” и “Лидер”, ЖК “Демеевка”, а также микрорайон на Позняках.

Строительство всех объектов ведется исключительно за собственные средства «Интергал-Буд». Продажи начинаются только на высоком уровне готовности новостроя. Это, а также большое количество успешно реализованных проектов, быстрые темпы строительства и приемлемые цены позволили компании «Интергал-Буд» достичь высокого уровня доверия со стороны будущих инвесторов.

Все актуальные объекты, выставленные застройщиком на продажу, вы можете найти на нашем сайте.

ул. А.Барбюса, 28-Б

Idea Intelligent Development

1 новостройка

Учредителем является Швейцарская компания Intelligent Development PLC Основные акционеры компании выходцы из B2B бизнеса, украинские иммигранты и иностранцы имеющие опыт работы на украинских рынках. компания построила 5 домов, 2 дома еще строятся.

г. Львов

AzariaS Group

1 новостройка

Компания Азариас Груп на рынке уже 2 года. Компания специализируется на строительстве собственных объектов недвижимости, ген. подрядных работах, аренда и продажа опалубки, аренда и продажа строительной спец. техники, предоставление юридической помощи, консалтинг, проектирование, архитектура, дизайн. На сегодняшний день компания построила 1 дом, и 3 дома еще строятся.

ул. Кульпарковская 230

Метгал

1 новостройка

Будіваельна компанія “Метгал” заснована у 2002 році. За цас існування реалізувала шість будинків починаючи із 2010 року, ще два будується.

м. Львів, вулиця Карла Мікльоша, 9,

ЕксКомБуд

0 новостроек

“ЕксКомБуд” – товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається будівництвом житла з 2004 року. Вже збудовано 4 будинки, 7 ще реалызуэться.

м. Львів, вул. Зелена, 301

Дублянский строитель

2 новостройки

Дублянський будівельник – компанія яка не лише будує житло, ай виробляє дерев’яні вікна та двері. На рахунку компанії вже є 2 реалізованих будинки, та ще два будується.

м. Львів, вул. Княжа,8

Rubicon Group

1 новостройка

“Rubicon Group” – молода компанія, яка буда створена у 2015 році і стрімко розвівається. На рахунку 10 будинків “комфрт” то “економ” класу.

м. Винники, вул. Володимира Івасюка 19а

СтройИнвестЦентр

1 новостройка

СтройИнвестЦентр активно развивающаяся омпания строит жилье во Львове. На счету компании уже 4 жилых дома.

Квітка.Майстерня будинків

3 новостройки

Девулоперська компанія “Квітка” змінює одинакові будинки і будує житло де хочеться жити. На рахунку компанії вже є 4 будинки, але це ще не кінець. Компанія активно розвивається.

м. Львів, вул. Дудаєва, 20

Plus Development

3 новостройки

Будівельна компанія Львова, яка будує вже на протязі семи років. На рахунку “Plus Development” дві новобудови “ЖК Плюс на Роксоляни” та “ЖК плюс на малоголослівській”

м. Львів, вул. Чайковського, 25

Будинвест

3 новостройки

«Будінвест» засноана у лютому 2003р. Компанія зуміла стати однією із найавторитетніших у будівельній галузі, і подтверджує це своїми об’єктами. Компанія не лише будує, а і займається реконструкцієєю памяток Львова.

м. Львів, вул. Бр. Рогатинців, 18

CNL

1 новостройка

Компанія “CNL” – об’єднала у собі дві потужні будівельні компанії з відмінною репутацією ПП «ЛАРМАКС» і ТОВ «Укр Буд Компані»,для створення нових, сучасних об’єктів нерухомості.
Працівники CNL – професіонали своєї справи у сфері інженерно-технічних робіт, дизайну та робітничих спеціальностей. Працівники копанії завжди підвищують свою кваліфікацію та впроваджують у будівництві новітні техгології.

м. Львів, вул. Стефаника 16

ГрандДом

2 новостройки

Будівельна компанія “ГрандДім” займається розробкою та втіленням проектів будівництва об’єктів нерухомості. Мета компанії – створити та збудувати житло європейського рівня та комфорту за доступними цінами.

м. Львів, вул. К. Левицького, 22

Мой Дом

5 новостроек

Компанія «Мій Дім» створена у 2008 році і складається зі спеціалвстів в сфері будівництва. Будівництво завжди завершує у вказані терміни.
Будує якісні будинки враховуючи усі потреби сучасного суспільства з використанням новітніх будівельних технологій. Використовуючи досвідчених будівельників та якісні матеріали європейського рівня якості.

м. Львів 79000 Пл. Петрушевича 3 офіс 209

Моя Країна

2 новостройки

Компанія супроводжує та реалізовує проекти житлової та комерційної нерухомості від ідеї до здачі в експлуатацію. Компанія складається із кваліфікованих та надійних професіоналів з досвідом роботи в галузі архітектурно-будівельного проектування, будівництва житлових, промислових та комерційних об’єктів I–V категорії складності, юристи, досвідчені менеджери з управління та продажів нерухомості. Ми об’єднали досвід кожного з членів команди для реалізації проектів будівництва за найвищими стандартами якості.

м. Львів, вул. Стрийська, 108

Лев Девелопмент

2 новостройки

Компанія “Лев Девелопмент” займається будівництвом житла у Львові та області. На рахунку компанії вже є 3 об’єкти.

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 10

Globus

1 новостройка

БК “Globus” займається будівництвом  та реконструкцієєю житла у Львові. На даний час на рахунку компанії два об’єкти: ЖК Мередіан, ЖК Глобус Парк.

м. Львів, вул. Наукова, 7 “Б

Варшава

1 новостройка

Будівельна компанвя  “Варшава” це молоді амбіційні професіонали своєї справи.

На першому місці стоїть надання високоякісних послуг, орієнтація на прогресивні засади будівництва, застосування нових сучасних технологій.

Прагнення команди – задоволення потреб клієнтів компанії.

м. Львів, вул.Ш.Руставелі, буд.7, кімн.317

PRAUD investment

1 новостройка

Компанія “PRAUD investment” була створена у  2014 році, Капіталовкладником є польська будівельна компанія. Використовуючи досвід у будівництві наших іноземних партнерів та орієнтуючись на сучасні потреби людей, компанія будує житло, котре відповідають еталонам безпеки, якості та комфорту. Команда PRAUD investment є молодою, амбітною, прагне стати однією з кращих інвестиційно-девелоперських компаній в Україні, тому працює на свою репутацію.

м. Львів, вул. Голубовича, 37

Auroom Tower

1 новостройка

АУРУМ- компанія, що активно та динамічно розвивається, і робить свій вагомий внесок на  будівельний ринок України.

Спеціалізується на будівництві об’єктів житлової та комерційної діяльності. Сюди входить:

Розробка концепції;

Проектне управління;

Придбання необхідних прав на активи (земля і нерухомість);

Юридичний супровід розвитку проекту на всіх етапах;

Залучення необхідних фінансових і адміністративних ресурсів;

Організація і управління будівництвом об’єкта;

Введення в експлуатацію об’єкта.

м.Львів,
вул. Під Голоском 15А

Innovation Development

2 новостройки

Девелоперская компания “Innovation Development” занимается строительством жилья с 2010 года. Работает во Львове. Сейчас на счету компании 9 новостроев.

м. Львів, вул. Липинського 36
  • 0 800 75 08 75

Міська Околиця

3 новостройки

«Міська Околиця» надає повний спектр будівельних послуг, ставлячи за мету побудувати доступне та якісне житло у Львові. В компанії працюють висококваліфіковані інженери та робітники, використовуючи досвід як українських, так і зарубіжних будівельників. Будівництво львівських будинків здійснюється з використанням усіх сучасних методів, матеріалів та технологій. Це дозволяє гарантувати надійність нового житла, його комфортність та економічність.

Основними партнерами є:

ПП «ВІРЗахідбуд»

ТзОВ «Фірма Інтербуд»

Науково-виробниче підприємство «Світ»

Львів, вул. Драгана,9

Зелений Двір

1 новостройка

Компанія займається будівництвом житла у Львові та області. Впроваджує новітні технології в будівництві своєїх проектів. За час свого існування збудувала вже 8 об’єктів, 6 ще будується.

м. Львів, вул. Івана Франка 47

Avalon Inc.

8 новостроек

Avalon Inc.  девелопер який будує якісні об’єкти нерухомості.  Головна функція  – об’єднання й координація роботи всіх учасників проекту. Таким чином компанія контролює усі сторонами проекту, починаючи від компанії – розробника проектної документації і закінчуючи державними органами, які приймають об’єкт в експлуатацію. На рахунку компанії – 19 будинків що будуються, та 5 що вже збудовані

м. Львів, пр. В.Чорновола (біля McDonald's)
м. Львів, вул. Зелена, 204
м. Львів, пр. Червоної Калини, 60

UDI

3 новостройки

 UDI –  девелопер повного циклу, який може реалізувати маштабні  проекти та має професійне бачення і розуміння розвитку сфери будівництва.

Компанія має власне архітектурне бюро, розробляє проектну документацію, а також супроводжує усі будівельні процеси.

Девелопер займається не тільки житловим, але й комерційним будівництвом, а також надає супутні послуги іншим забудовникам: проектування, дизайн та юридичний супровід проектів.

м. Львів, пр-т. В’ячеслава Чорновола 67г оф 10
  • (032) 243 02 50

Парус Development

6 новостроек

PARUS Development – провідна будівельна компанія України. Компания займається проектуванням та бунівництвом нових іноваційних проектів. На сьогоднішній день, компанія вже успішно реалізувала 3 проекти, і не зупиняється на цьому. В 2017 році планує запустити ще 2 проекти “Parus SMART” і “Parus CITY”

г. Львов, ул. Липинского, 26

М7 Девелопмент

2 новостройки

Будівельно-інвестиційна група яка займається будівництвом комплексів у Львові та Львівській області. Нарахунку компанії вже є 3 проекти ЖК “Лінкольн”, ЖК “Шоколад”, ЖК “Грінвуд”.

м. Львів, вул. Шевченка, 78

ВІР Західбуд

1 новостройка

Компания основана в 2006 году как специализированная строительная организация в сфере промышленного и гражданского строительства и реконструкции исторических зданий. На счету компании 5 объектов, и на этом команда “ВІР Західбуд”  не останавливается.

г. Львов, ул. Городецкая 23 оф.306

Экополис

4 новостройки

Экополис – группа компаний, которые занимаются  инвестированием, девелопером, заказчиком, застройщиком и генподрядчиком. Основным направлениям деятельности компании являются разработка и  реализация проектов жилых домов, офисов, торговых центров, гостиниц.

Компания предоставляет потребителю  весь спектр услуг в сфере девелопмента, включая проведение анализа рынка и оценку проекта, разработку и утверждение разрешительной документации, строительство, реализацию и дальнейшую эксплуатацию объекта.

г. Львов пл. Галицкого, 12/2

Львовцентробуд

5 новостроек

Компания “Львовцентробуд” строит дома  с 2006 года.

Приоритетом деятельности компании являются строительство и реализация масштабных жилищных проектов, промышленных и коммерческих объектов. Занимается реконструкцией и реставрацией памятников архитектуры  в городе. Возведение несущих и ограждающих конструкций зданий и сооружений, строительство и монтаж инженерных и транспортных сетей, монтаж внутренних инженерных сетей, систем, приборов и средств измерения. Так же компания постоянно отслеживает и осваивает  современные строительные технологии, обновляет парк строительной техники и специального оборудования, расширяет круг субподрядных организаций.

г. Львов, ул. Ак. Лазаренко, 1.

У сучасних умовах ринок житла постійно розширюється шляхом зведення нових будинків та житлових комплексів. І для людей, які вирішили придбати власне житло, така нерухомість може стати найвигіднішим рішенням. Продаж квартир від забудовників Львова — ця послуга має значний попит в…

Читать полностью

У сучасних умовах ринок житла постійно розширюється шляхом зведення нових будинків та житлових комплексів. І для людей, які вирішили придбати власне житло, така нерухомість може стати найвигіднішим рішенням. Продаж квартир від забудовників Львова — ця послуга має значний попит в українців. Одним з вагомих факторів є стан комунікацій, що не зазнали зносу. Водогін, електропроводка, каналізація та інші системи знаходяться в ідеальному стані й готові витримати тривалу експлуатацію.

Багато хто хоче придбати житло від будівельних компаній Львова з тієї причини, що у цьому сегменті ринку завжди наявне велике розмаїття пропозицій. Покупець може без проблем знайти саме той варіант, який буде максимально повно відповідати його запитам. Вирішальну роль у виборі квадратних метрів відіграють такі параметри, як розташування новобудови, кількість поверхів, планування наявних у ньому квартир тощо.

Будівельні фірми Львова пропонують житло у нових висотках с оздобленням чи без нього. Зрозуміло, що ціна першого і другого варіантів значно відрізняється навіть при однаковому метражі. Варто зауважити, що якість оздоблення дуже сильно відрізняється у кращий бік від тієї, яку робили у радянські роки. Навіть якщо квартири економ-класу. Слід відзначити такі рішення будівельних компаній у Львові: використання якісних склопакетів, панорамне скління, нові системи опалення, оздоблювальні матеріали високого стандарту, високий рівень виконання будівельних робіт. Все це заслуговує найкращих відгуків і приємно дивує майбутніх мешканці новобудов.

У цьому розділі ви знайдете усіх забудовників Львова, а також інформацію про них: опис діяльності кожної будівельної компанії у Львові, її контактні данні  та інше.

Свернуть

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных

Скоро старт продаж, самые выгодные цены сейчас! ЖК «Riverside»