Темп

1 новостройка

Будівельна компанія «Темп» в області житлового будівництва працює з 1998 року. За цей період було виведено більше 30 будівель.

м. Івано-Франківськ, вул, Площа ринок 14

Полярис

1 новостройка

Будівельна компанія “Поляріс” побудувала два будинки починаючи із 2010 року, ще два будує.

Цитадель

0 новостроек

Будівельна компанія “Цитадель” – це Ваш надійний партнер і мудрий порадник у сфері комплексного рішення багатьох питань, пов’язаних з будівництвом і реалізацією нерухомості. Компанія “Цитадель” займається будівництвом з 2010 року. зараз компанія будує два будинки.

м. Івано-Франківськ, вул. Площа Ринок 14, офіс 302

Continental Development

2 новостройки

Continental Development – будівельна компанія в якої два комфортабельних та стильних об’єкти в найкращих районах міста. Ми перші, хто не тільки пропонує просторі квартири гарного планування, але і дбає про енергоефективність житла. Зараз компанія будує два будинки.

м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 22а

Спілка Забудовників

0 новостроек

“Спілка забудівників” займає вагоме місце у будівельній індустрії. Була створена у 2006 році, у місті Івано-Франківськ. Починаючи із 2006 року вже збудувала 15 будінків, шість з них вже реалізовано.

м.Івано-Франківськ, вул.Мельника, 11

Технобуд

0 новостроек

Технобуд – це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі. Вже кілька років компанія являється членом Будівельної палати України.
Компанія працює на ринку нерухомості з 2004 року, збудувала та реалізувала один будинок, два ще будує.

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 154

Вамбуд

5 новостроек

«Вамбуд» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. За цей час у компанії бездоганна репутація , та довіра клієнтів. На сьогоднішній день «Вамбуд» – один з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська.

м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 121

Альянс ИФ

3 новостройки

Компанія «Альянс ІФ» – це команда професіоналів своєї справи, які більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Багаторічний досвід роботи дав можливість вивчити усі слабкі і сильні сторони будівництва. Тожу команда вже збудувала 1 будинок и чотири ще реалізує.

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 93А

Ярковиця

12 новостроек

Компания «Ярковиця» на строительном рынке Прикарпатья с  2002 года и сразу же заняла ведущее место среди других профильных предприятий. С самого начала компания поставила акценты на строительство объектов в привлекательных для заказчиков районах Ивано-Франковска с развитой транспортной и торговой инфраструктурой, тщательное соблюдение строительных технологий и сроков ввода новостроек в эксплуатацию, использование качественных строительных материалов и современной техники.

С первых дней работы в отношении с клиентами применяется партнерский индивидуальный подход, гибкая ценовая политика с возможностью отсрочкой платежей, максимальный учет пожеланий заказчиков.

Возглавляет компанию «Ярковиця»  Владимир Балагура — опытный  менеджер, депутат Ивано-Франковского городского совета, известный в городе меценат. По его инициативе «Ярковиця» неоднократно приобщалась к финансированию различных социальных проектов, художественных и спортивных событий края, строительства храмов и реставрации памятников архитектуры Ивано-Франковска.

На данный момент компания  «Ярковиця» занимается   строительством  более десятка объектов в разных районах города и области. Коллектив  компании включает в себя высококвалифицированных строителей, менеджеров, риэлторов, маркетологов и юристов намерен и дальше удовлетворять потребность жителей края в комфортном, качественном и доступном жилье.

СК Мельник

12 новостроек

Строительная компания «Мельник» была создана в городе Ивано-Франковске 15 июля 2010 года.

Цель компании –  обеспечить граждан качественным и современным жильем и общественными заведениями.

Компания предлагает своим клиентам жилье четырех классов:

– “Эконом”

– “Стандарт”

– “Комфорт”

– “Элит”

г. Ивано-Франковск, ул. Вовчинецкая, 207

Сьогодні покупець хоче придбати житло за найвигіднішою ціною. Зекономити на нерухомості можна, якщо не звертатися до посередників — ріелторських фірм. Будівельні компанії в Івано-Франківську також мають своїх власних фахівців із продажу квартир в новобудовах. Тому…

Читать полностью

Сьогодні покупець хоче придбати житло за найвигіднішою ціною. Зекономити на нерухомості можна, якщо не звертатися до посередників — ріелторських фірм. Будівельні компанії в Івано-Франківську також мають своїх власних фахівців із продажу квартир в новобудовах. Тому потенційному покупцеві треба лише звернутися до офісу компанії. Там клієнтів привітно зустрічають, показують будівництво, розповідають про все, що їх цікавить, пропонують різні варіанти житла та допомагають визначитися із квартирою. А після того, як замовник вже обрав апартаменти, з ним укладають договір.

Та перш ніж починати вибір квадратних метрів, слід ознайомитися з документами й поцікавитися, чи є в обраної фірми законні підстави продавати нерухомість. Компанія повинна мати дозвіл на початок будівництва та інші папери. Фахівці кажуть, що людина має знати про організацію якомога більше, щоб сформувати чітке уявлення про неї: скільки років вона працює на ринку нерухомості, чи виконує зобов’язання, які має будівельні традиції тощо.

Івано-Франківськ — порівняно невелике місто, де мешкає близько 200 тисяч населення. Проте цей обласний центр вже кілька років є лідером у житловому будівництві країни. Нещодавно за цим показником він поступався лише Києву, Львову та Одесі. За три квартали забудовниками Івано-Франківська було здано в експлуатацію понад 250 тисяч квадратних метрів житла. Попри значну кількість будинків, якість будівельних робіт не постраждала. При цьому нерухомість продається за досить помірною ціною.

На нашому сайті представлені усі будівельні фірми Івано-Франківська. Ознайомтеся з актуальною інформацією про ці компанії та переходьте до пошуку новобудови!

Свернуть

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных

Скоро старт продаж, самые выгодные цены сейчас! ЖК «Riverside»