Ярковиця

0 новостроек

Компания «Ярковиця» на строительном рынке Прикарпатья с  2002 года и сразу же

СК Мельник

2 новостройки

Строительная компания «Мельник» была создана в городе Ивано-Франковске 15 июля 2010

г. Ивано-Франковск, ул. Вовчинецкая, 207

Сьогодні покупець хоче придбати житло за найвигіднішою ціною. Зекономити на нерухомості можна, якщо не звертатися до посередників — ріелторських фірм. Будівельні компанії в Івано-Франківську також мають своїх власних фахівців із продажу квартир в новобудовах. Тому…

Читать полностью

Сьогодні покупець хоче придбати житло за найвигіднішою ціною. Зекономити на нерухомості можна, якщо не звертатися до посередників — ріелторських фірм. Будівельні компанії в Івано-Франківську також мають своїх власних фахівців із продажу квартир в новобудовах. Тому потенційному покупцеві треба лише звернутися до офісу компанії. Там клієнтів привітно зустрічають, показують будівництво, розповідають про все, що їх цікавить, пропонують різні варіанти житла та допомагають визначитися із квартирою. А після того, як замовник вже обрав апартаменти, з ним укладають договір.

Та перш ніж починати вибір квадратних метрів, слід ознайомитися з документами й поцікавитися, чи є в обраної фірми законні підстави продавати нерухомість. Компанія повинна мати дозвіл на початок будівництва та інші папери. Фахівці кажуть, що людина має знати про організацію якомога більше, щоб сформувати чітке уявлення про неї: скільки років вона працює на ринку нерухомості, чи виконує зобов’язання, які має будівельні традиції тощо.

Івано-Франківськ — порівняно невелике місто, де мешкає близько 200 тисяч населення. Проте цей обласний центр вже кілька років є лідером у житловому будівництві країни. Нещодавно за цим показником він поступався лише Києву, Львову та Одесі. За три квартали забудовниками Івано-Франківська було здано в експлуатацію понад 250 тисяч квадратних метрів житла. Попри значну кількість будинків, якість будівельних робіт не постраждала. При цьому нерухомість продається за досить помірною ціною.

На нашому сайті представлені усі будівельні фірми Івано-Франківська. Ознайомтеся з актуальною інформацією про ці компанії та переходьте до пошуку новобудови!

Свернуть

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных